5Pagency
Kompletní direct marketingové služby

Domovská stránka druhá

Od 27.11.2017 nás najdete na nové adreseJiž v pondělí 27.11.2017 nás naleznete na nové adrese, v samotném obchodním srdci města Brna - na Pražákově 876/66. Pro snazší orientaci, najdete...5P AGENCY CUP ve Františkových Lázních...5P AGENCY CUP ve Františkových Lázních...5P AGENCY byla hlavním partnerem golfového turnaje ze série - Golf Channel Private Tour 2016, který proběhl začátkem července na krásném hřišti ve...Promethean pomohl již tisícovce školPromethean pomohl již tisícovce školVýrobce interaktivních tabulí ActivBoard – firma Promethean i v letošním roce pomáhá prostřednictvím svého zastoupení – společnosti PROFIMEDIA...15 let oslavila advokátní kancelář i na greenu!15 let oslavila advokátní kancelář i na greenu!Půlkulaté výročí od založení firmy připomněla advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners i na startu nové golfové sezóny...Kvalita a bezpečnost informací potvrzena!Kvalita a bezpečnost informací potvrzena!V polovině měsíce února proběhl úspěšně ve společnosti 5P AGENCY dozorový audit systému managementu kvality současně s recertifikačním...Tiskové technologie od SamsunguTiskové technologie od SamsunguSpolečnost Samsung uvedla v posledním období na trh několik zajímavých produktů a inovativních technologií v oblasti kancelářského tisku...Zákaznická karta UNI HOBBY pro řemeslníkyZákaznická karta UNI HOBBY pro řemeslníkyŘemeslníci a profesionálové v blízkém okolí UNI HOBBY marketů byli osloveni DM zásilkou, kterou jsme vytvořili společně s Marketingovou společností...Chytré TV panely se správou obsahu...Chytré TV panely se správou obsahu...Samsung SMART Signage TV je poslední generace profesionálních TV panelů tohoto výrobce. Současně s příjmem TV signálu zobrazují i vlastní reklamní...
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Naši zákazníci oceňují
Full servis

Full servis

Poskytujeme kompletní služby direct marketingu i direct mailu. Od kreativy, tiskové produkce, personalizace, obálkování až po expedici. 

Více

Zkušenosti

Zkušenosti

Shromažďujeme a spravujeme rozsáhlé know-how, zkušenosti i nové trendy, které uplatňujeme při realizaci direct marketingových kampaní.

Více

Certifikace

Certifikace

V 5P AGENCY máme dlouhodbě zaveden Systém řízení kvality ISO 9001 a Systém řízení bezpečnosti informací ISO 27001.

Více

Vlastní vybavení

Vlastní vybavení

Veškeré procesy od zpracování dat, tisku, personalizace, obálkování a balení v DM kampaních zajišťujeme výhradně na vlastních zařízeních.

Více

Stabilita

Stabilitu

Jsme na trhu více jak 20 let. Během této doby jsme si vybudovali pevnou pozici spolehlivého partnera mezi předními poskytovateli direct marketingu v ČR.

Více

 bod   5P AGENCY, spol. s r.o.
Pražákova 876/66
639 00  BRNO
 email   info@5pagency.cz
 telefon  545 425 241