5Pagency
Kompletní direct marketingové služby

Rok 2012

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU 2012Všem svým klientům přejeme úspěšný start a hodně zdraví v novém roce 2012.
Těšíme se na setkávání při realizaci...
Personalizace QR kódůAktuální trend používání QR kódů jsme pro zákazníky 5P AGENCY přenesli i do adresné komunikace. Šetříme náklady při segmentaciZákazníci 5P AGENCY využívají pro optimalizaci nákladů direct mailingových kampaní možností spojení produkčního...Měl jsem všechno, kromě pojištěníTo je nová kampaň, kterou jsme realizovali pro Českou pojišťovnu. Oproti minulým...Nečekané výdaje již nepřekvapí klienty VOLKSBANK CZPro kterou jsme realizovali kampaň zaměřenou na nabídku předschválených...Obchodníci loni rozeslali skoro čtyři miliardy reklamních letákůV loňském roce distribuční firmy rozeslaly...ČESKÝ DIREKT & PROMO letos již podesátéSoutěž ČESKÝ DIREKT vznikla na přelomu let 2002/2003. Po třech ročnících byla...Český direkt 2012 opět s účastí 5P AGENCYJiž 10. ročník soutěžní přehlídky prací v oblasti přímého marketingu a podpory...Přesný čas se sirupy HELLOPrvní odměny putují od nás v těchto dnech výhercům spotřebitelské soutěže se sirupy HELLO. Byli jsme na DRUPĚNovinky v oblasti polygrafie a digitálního tisku jsme si nenechali ujít na letošním veletrhu DRUPA v Dusseldorfu. Podporujeme konferenci DEN DIREKT MARKETINGU5P AGENCY se stala generálním partnerem konference DEN DIREKT MARKETINGU...PROFIMEDIA podporují školyVýzvou k účasti ve sponzorském programu Aktivní škola 2012 společnosti Profimedia – distributora interaktivních tabulí...Certifikovali jsme barevný tisk5P AGENCY získala certifikát dle normy ISO 12647-7:2007 pro digitální barevnou produkci na stroji Konica-Minolta bizhub...Bezpečněji s PREMIA kartouPojištění proti krádeži nebo zneužití karty a také Pojištění výdajů při ztrátě zaměstnání bylo předmětem direct mailingové...Web 5P AGENCY obstál v hodnoceníWebové stránky 5P AGENCY obstály v hodnocení marketingových specialistů...Všechno nejlepší k narozeninám!Přání k narozeninám v podobě tištěného blahopřání nalézají ve svých poštovních...Jedním střihem bez poplatkůSnadný způsob, jak se odstřihnout od poplatků za vedení účtu, karty nebo výběr z bankomatu přináší nová kampaň...Kačaba s předschválenou Era půjčkouEra připravila pro své klienty nabídku zvýhodněného získání Era půjčky...Ten pravý šálek čaje!Nabídka lékárenského informačního systému Mediox 3000 byla obsahem direct mailingové zásilky, určené cílové skupině...
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Naši zákazníci oceňují
Full servis

Full servis

Poskytujeme kompletní služby direct marketingu i direct mailu. Od kreativy, tiskové produkce, personalizace, obálkování až po expedici. 

Více

Zkušenosti

Zkušenosti

Shromažďujeme a spravujeme rozsáhlé know-how, zkušenosti i nové trendy, které uplatňujeme při realizaci direct marketingových kampaní.

Více

Certifikace

Certifikace

V 5P AGENCY máme dlouhodbě zaveden Systém řízení kvality ISO 9001 a Systém řízení bezpečnosti informací ISO 27001.

Více

Vlastní vybavení

Vlastní vybavení

Veškeré procesy od zpracování dat, tisku, personalizace, obálkování a balení v DM kampaních zajišťujeme výhradně na vlastních zařízeních.

Více

Stabilita

Stabilitu

Jsme na trhu více jak 20 let. Během této doby jsme si vybudovali pevnou pozici spolehlivého partnera mezi předními poskytovateli direct marketingu v ČR.

Více

 bod   5P AGENCY, spol. s r.o.
Pražákova 876/66
639 00  BRNO
 email   info@5pagency.cz
 telefon  545 425 241