5Pagency
Kompletní direct marketingové služby

Rok 2014

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU 2014Všem partnerům a klientům 5P AGENCY děkujeme za spolupráci a přejeme úspěšný start a hodně zdraví v novém roce 2014.Obhájili jsme certifikovanou kvalitu a bezpečnostVe středu 22. 1. 2014 proběhl v 5P AGENCY dozorový audit obou systémů řízení...Dárek je radost…ale přináší i užitek. To bylo sdělení pod čarou, které obsahovala zásilka zpracovaná do podoby selfmaileru, realizovaná...Nové přebaly pro LD seatingV minulých dnech jsme dokončili pro našeho klienta LD seating návrh a výrobu nového distribučního obalu.Podporujeme výstavbu kapličky v Nesvačilce5P AGENCY podporuje benefiční večer pro zbudování Charitativního, vzdělávacího...Přechod k novému občanskému zákoníku snadnějiNový občanský zákoník představuje jednu z nejvýznamnějších změn v právním...Udělejte si radost…S tímto mottem spojila spoji direkt mailingovou kampaň společnost AGROTEC a svým zákazníkům připravila speciální...Jen pět minut pěšky od Vašeho domova…Tak se jmenuje příspěvek 5P AGENCY na letošním jarním Dnu direkt marketingu,Navštívili jsme veletrh IPEX 2014V minulých dnech se opět po čtyřech letech otevřely brány jedné z nejvýznamnějších...5P AGENCY na DNU DIREKT MARKETINGUPoslední den měsíce března proběhla v prostorách Autoklubu České republiky...Premiéra XEROXu v 5P AGENCYČtvrtek 10. dubna 2014 byl v 5P AGENCY ve znamení slavnostního uvedení do provozu nové barevné produkční tiskárny XEROX...Benefiční večer se blíží...5P AGENCY podporuje benefiční večer pro zbudování Charitativního, vzdělávacího a duchovního centra s kaplí Panny Marie...Navštívili jsme výstavu společnosti CanonV minulém týdnu jsme navštívili výstavu „Canon for Business 2014“, která se...UŽIJTE SI LÉTO,…Užijte si léto,… byl titulek direct mailingové zásilky, kterou obdrželi zákazníci 5P AGENCY v prvních dnech prázdnin. Vychutnejte si svůj čaj, když pro Vás pracujeme„Vychutnejte si svůj čaj, když pro Vás pracujeme“ bylo mottem kampaně...Mikuláš zamířil ke klientům 5P AGENCYPro klienty, dodavatele a příznivce 5P AGENCY jsme letos připravili mikulášské překvapení.Děkujeme za Vaši přízeňRádi bychom poděkovali všem našim klientům, dodavatelům i přátelům 5P AGENCY za spolupráci a přízeň v letošním roce.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Naši zákazníci oceňují
Full servis

Full servis

Poskytujeme kompletní služby direct marketingu i direct mailu. Od kreativy, tiskové produkce, personalizace, obálkování až po expedici. 

Více

Zkušenosti

Zkušenosti

Shromažďujeme a spravujeme rozsáhlé know-how, zkušenosti i nové trendy, které uplatňujeme při realizaci direct marketingových kampaní.

Více

Certifikace

Certifikace

V 5P AGENCY máme dlouhodbě zaveden Systém řízení kvality ISO 9001 a Systém řízení bezpečnosti informací ISO 27001.

Více

Vlastní vybavení

Vlastní vybavení

Veškeré procesy od zpracování dat, tisku, personalizace, obálkování a balení v DM kampaních zajišťujeme výhradně na vlastních zařízeních.

Více

Stabilita

Stabilitu

Jsme na trhu více jak 20 let. Během této doby jsme si vybudovali pevnou pozici spolehlivého partnera mezi předními poskytovateli direct marketingu v ČR.

Více

 bod   5P AGENCY, spol. s r.o.
Pražákova 876/66
639 00  BRNO
 email   info@5pagency.cz
 telefon  545 425 241