Kreativní Servis

Představte svým zákazníkům nové služby či produkty prostřednictvím osobní zásilky a nenechte se při tom omezovat zažitými stereotypy.
Nezávazně poptat
Kreativní Servis

Váš direct mail neskončí v koši

Zásilka musí zaujmout a podnítit zvědavost. Během krátké doby můžete otestovat účinnost připravované kampaně, na základě reakce cílové skupiny upravit obsah i obal zásilky a následně oslovit stovky, tisíce i desítky tisíc adresátů. Na rozdíl od e-mailu nepotřebujete k zasílání novinek žádný souhlas. Zároveň jasně víte, kdo je vaše cílová skupina a koho oslovujete.

Připravili jsme a úspěšně zrealizovali již stovky kreativních kampaní, takže i vám umíme poradit. Díky promyšlené personalizaci můžete připravit nabídku na míru jednotlivým klientům, různým regionům, přikládat unikátní slevové kódy, poukázky nebo doporučit adresu nejbližší pobočky. V rámci jedné kampaně můžete využít hned několik odlišných verzí dopisu. Navíc pro vás je to bez práce: naši specialisté zpracují databázi kontaktů, naprogramují personalizaci a vy jen potvrdíte správnost.

Nemáte čas se přípravou direct mailu zabývat? Na základě požadavků pro vás vymyslíme vhodné texty, grafickou podobu a takové složení zásilky, které osloví stávající i nové zákazníky a přinese vám nové obchody. To vše za zlomek nákladů, které byste museli vynaložit na služby call center, plošné inzerce nebo práce obchodních zástupců.

Chcete zvýšit úspěšnost vašeho projektu? Prezentujte se odesíláním maximálně personalizované zásilky! Oslovíme vaše adresáty jménem, předvyplníme přiložené formuláře nebo přiřadíme konkrétního obchodního poradce s jeho kontaktními údaji a fotografií. Chcete víc? Přidáme osobní mapu s cestou na pobočku a výpočet vzdálenosti.

Nezávazně poptat

Vaše jméno *:

Předmět zprávy *:

Váš e-mail *:

Telefon (nepovinné):

Váš dotaz *

Děkujeme za dotaz

Odpovíme ihned jakmile to bude možné.
Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.