Efektivní e-mail marketing

Přejete si oslovit vybrané segmenty zákazníků z vaší databáze? Vytěžíme z ní maximum a postaráme se vám o kompletní realizace e-mailingové a SMS kampaně.

Efektivní e-mail marketing

Přesně oslovíme zákazníky vaší cílové skupiny

E-mail marketing a SMS kampaně představují efektivní metody oslovení zákazníka. Díky úzké segmentaci klientské databáze zacílíme kampaň přesně na vaši cílovou skupinu. Přesný direct e-mailing vám pomůže dosáhnout obchodních cílů – informovat o akční nabídce stávající zákazníky, oslovit nové zákazníky nebo zvýšit návštěvnost webových stránek.

100 %

Získáte komplexní služby na míru.

Efektivně oslovíme vaše zákazníky.

Připravíme vám přehledný report.

Perfektně ovládáme databáze.

Nabízíme vám dva nástroje elektronického marketingu: e-mailing neboli hromadné rozesílání e-mailů či newsletterů a rozesílání cílených SMS zpráv. Zajišťujeme kompletní přípravu kampaně od zpracování vaší databáze přes přípravu znění inzerce až po naprogramování technického zajištění rozesílání e-mailů a SMS. Součástí našich služeb je přehledný reporting, který vám poskytne detailní vyhodnocení průběhu kampaně.

Připravíme vám:

E-mailing

SMS kampaně

Zasáhněte cílovou skupinu dvakrát

Využijte dvojitého zásahu a rozdělte svoji direct marketingovou kampaň na dvě fáze. Nabízíme vám oslovení cílové skupiny dvěma nástroji v jedné marketingové kampani. V první fázi oslovíme adresáty dopisní zásilkou se všemi podrobnostmi nabídky. Po krátké době se jim připomenete e-mailem nebo SMS. Samozřejmě tiskové služby a rozeslání dopisů a následně direct e-mailing kompletně zařídíme za vás.

Chcete oslovit své zákazníky?

Zavolejte nám!

Chcete se dozvědět o e-mailingové nebo SMS kampani více? Rádi byste vytěžili co nejvíce z vaší databáze klientů?

Co všechno pro vás můžeme udělat?

Víme, jak vybrané cílové skupiny efektivně oslovit prostřednictvím elektronické komunikace nebo tištěným dopisem. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a využíváme nejmodernější technologie, díky kterým klientům pomáháme dosáhnout lepších výsledků.