Výroba papírových obalů

Hledáte nejlepší papírové obaly pro vaše výrobky, zboží nebo dárkové předměty? Máte specifické požadavky na tvar, provedení nebo potisk? U nás jste správně!

Výroba papírových obalů

Vyrobíme vám papírové obaly na míru

Vyrábíme produktové papírové obaly, poštovní obálky, kartonové krabice, bezpečnostní obaly, papírové tašky a dárkové krabičky. Nabízíme vám komplexní služby od návrhu přes výrobu až po zakázkový potisk.

Navrhneme vám praktické obaly na míru.

Naše obaly vždy přitáhnou pozornost.

Nabízíme ekonomické i luxusní materiály.

Zakázku vám doručíme po ČR i do zahraničí.

Vyrábíme:

Papírové obaly

Dárkové krabičky

Kartonové obaly

Bezpečnostní obaly

Poštovní obálky

Ekonomické i luxusní materiály

Papírový obal nemusí být pouze hnědý a bez nápadu. Vyrábíme papírové obaly, které přitahují pozornost a vzbuzují emoce. Nabízíme vám ekonomická řešení i luxusní designová provedení. Pro zatraktivnění obalu a zvýšení estetického zážitku provádíme parciální a reliéfní zušlechťování, jako je laminace, parciální lakování, 3D lakování, foliová ražba nebo slepotisk.

Personalizace obalu

Každý obal a krabička může být unikátní. Rádi přizpůsobíme obaly přímo vašim zákazníkům, klientům a obchodním partnerům. Váš obal může být personalizovaný. Známe řešení, jak obal doplnit o jméno, osobní věnování a podpis. Jednoduše detaily, na kterých záleží.

Chcete být více vidět?

Zavolejte nám!

Nespokojte se s průměrností. Zvlášť v případě, kdy můžete mít papírové obaly, které nejen ochrání váš produkt, ale také zaujmou a vzbudí emoce na dotek i během otevírání. Umíme odlišit vaše tiskoviny a obaly již na první pohled. Výrazné obálky, originální tašky a dárkové krabičky posunou prezentaci vaší společnosti k dokonalosti. Zavolejte nám a využijte profesionální služby 5 P AGENCY Brno – Moravany. Podívejte se také na náš LetterShop a expresně rychlé kurýrní služby.

Co všechno pro vás můžeme udělat?

Víme, jak vybrané cílové skupiny efektivně oslovit prostřednictvím elektronické komunikace nebo tištěným dopisem. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a využíváme nejmodernější technologie, díky kterým klientům pomáháme dosáhnout lepších výsledků.