Tiskové služby

Potřebujete rychle a profesionálně zpracované vizitky, letáky, manuály nebo obálky? U nás jste správně! Tiskneme od jednoho kusu do 48 hodin. Žádný náklad pro nás není malý a žádné zadání není nesplnitelné.

Tiskové služby

Tiskneme rychle, kvalitně a od jednoho kusu

Naší hlavní specializací je kvalitní a rychlý tisk tiskovin. Vytiskneme nejen letáky, vizitky, jídelní a nápojové lístky, marketingové prospekty, ale i například samolepky a etikety.

Neomezujeme se pouze na papír, ale tiskneme i na samolepicí a magnetické fólie nebo syntetický „plastový“ papír. Nabízíme také tvarový výsek, perforaci, laminaci, parciální lakování nebo aplikaci metalických fólií.

1+

Tiskneme již od jednoho kusu.

Postaráme se o grafický návrh.

48 h

Zakázky vám zhotovíme do 48 hodin.

Ovládáme personalizovaný tisk.

Žádná zakázka není pro nás příliš malá. Realizujeme malonákladový tisk již od jednoho kusu. Standardně vám poskytujeme zhotovení do dvou pracovních dnů, případně i expresně do 24 hodin. Stačí si zvolit formát, druh materiálu, způsob skládání, řazení a zbytek nechte na nás. A pokud si přejete tiskoviny rovnou rozeslat, pomůžeme vám efektivně snížit náklady za poštovní služby.

Tiskneme:

Vizitky

Letáky

Brožury

Samolepky a etikety

Reklamní katalogy

Marketingové prospekty

Jídelní a nápojové lístky

Další tiskoviny na míru

Personalizovaný tisk

Přejete si tiskoviny personalizovat? Pro nás to není problém! Běžně realizujeme personalizovaný tisk neboli tisk variabilních dat. Tiskoviny umíme opatřit jmény, čárovými kódy nebo unikátními číselnými kódy. Každý výtisk bude originál. V rámci personalizovaného tisku využíváme jako zdroj vstupních dat klientské databáze a excelentně ovládáme databázový marketing. Netrapte se přepisováním jmen nebo nadepisováním obálek, kompletní LetterShop za vás vmžiku vyřídíme.

Grafické návrhy

Nemáte vlastní grafické podklady? Nevadí! Rádi vám připravíme grafické podklady na míru. Veškerá komunikace s našimi grafiky probíhá online. Vždy se snadno domluvíme, odborně vám poradíme a vyjdeme vstříc vašim přáním.

3D lakování tiskovin

Jako jediní v Jihomoravském kraji vám poskytujeme exkluzivní 3D lakování tiskovin na digitálním stroji Duplo DuSense. Unikátní reliéfní lakování umožňuje vnímat tiskovinu nejen očima, ale také vlastním dotekem. Dokážeme imitovat kapky vody na orosené láhvi, krokodýlí kůži, dřevěnou kůru a další reliéfní materiály. Speciální technologií aplikujeme různé výšky laku tak, aby byl dojem z doteku co nejreálnější. Jednoduše luxus 3D dimenze, rozpoznatelný na první pohled i dotek.

Chcete být více vidět?

Zavolejte nám!

Získejte kvalitní a rychlý tisk letáků, dopisních obálek, marketingových brožur, pozvánek a dalších tiskovin. Využijte tisk od 5 P AGENCY Brno – Moravany. Zavolejte nám. Objednávky vám dodáme do 48 hodin, případně i rychleji. Inspirujte se také, jak efektivně oslovit klienty pomocí e-mailingu.

Co všechno pro vás můžeme udělat?

Víme, jak vybrané cílové skupiny efektivně oslovit prostřednictvím elektronické komunikace nebo tištěným dopisem. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a využíváme nejmodernější technologie, díky kterým klientům pomáháme dosáhnout lepších výsledků.