Poštovní a kurýrní služby

Zapomeňte na náročná podání hromadných zásilek nebo dlouhé čekání ve frontě u poštovních přepážek. Rozesílání hromadných zásilek svěřte nám.

Poštovní a kurýrní služby

Zajistíme vám nejvýhodnější způsob doručení

Poskytneme vám profesionální zasílatelské služby. Specializujeme se na správu hromadných zásilek a na zprostředkování rozeslání tiskovin. Pro naše klienty rozesíláme marketingové zásilky, periodický tisk, časopisy, letáky i balíky. Dále vyřizujeme každodenní servisní korespondence, odesíláme výpisy, výroční dopisy, výzvy, rozúčtování a další korespondence.

100 %

Zajistíme kompletní a efektivní podání hromadných zásilek.

Optimalizujeme vaše poštovní náklady.

Zajistíme distribuci periodického tisku.

V oboru máme dlouholeté zkušenosti.

K rozesílání zásilek využíváme Českou poštu, kurýrní služby i zahraniční poštovní operátory. Kromě samotné distribuce vám nabízíme komplexní služby, které zahrnují výrobu tiskovin na míru, kompletace zásilek a jejich rozeslání. S námi získáte efektivní podání hromadných zásilek a minimalizujete poštovní náklady.

Nabízíme:

Rozesílání zásilek

Optimalizaci poštovních nákladů

Balení a distribuci periodického tisku

Optimalizace poštovních nákladů

Zásilky doručíme za nejnižší ceny na trhu. Známe správné „vychytávky“, jak vám ušetřit peníze za poštovné. Mnohdy stačí ubrat několik milimetrů a gramů, nebo naopak přidat více adresátů. Cena za poštovné se tak může výrazně snížit. Vyznat se v možnostech a způsobech odeslání, poštovních sazbách či množstevních slevách vyžaduje zkušenosti a drahocenný čas, který můžete využít efektivněji. Proto hromadné rozesílání zásilek nechte na nás.

Balení a distribuce periodického tisku

Vydavatelstvím poskytujeme balení a distribuci periodického tisku. Časopisy a magazíny zabalíme do fólie a v pravidelném intervalu je odešleme vašim předplatitelům.

Chcete být více vidět?

Zavolejte nám!

Získejte hromadné rozesílání zásilek za výhodné ceny. Zavolejte nám, připravíme vám nejvýhodnější řešení na míru. Dodáme vám dílčí i komplexní služby od tisku přes LetterShop a rozeslání tiskovin až například po e-mailing. Rádi se s vámi sejdeme v sídle 5 P Agency v Brně – Moravanech, nebo za vámi přijedeme.

Co všechno pro vás můžeme udělat?

Víme, jak vybrané cílové skupiny efektivně oslovit prostřednictvím elektronické komunikace nebo tištěným dopisem. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a využíváme nejmodernější technologie, díky kterým klientům pomáháme dosáhnout lepších výsledků.