LetterShop – Kompletování reklamních materiálů

Ročně zkompletujeme miliony zásilek. Tiskové a reklamní materiály kompletujeme rychle, precizně a za výhodné ceny. Vyzkoušejte nás!

LetterShop

Precizně připravíme tiskoviny, dárky a reklamní materiály

Poskytujeme vám strojní i ruční kompletování zásilek a reklamních materiálů. Kompletace zásilek neboli LetterShop provádíme od roku 1995. Díky dlouholetým zkušenostem a technologiím si poradíme se vším. Zajistíme, aby vaše tiskové materiály a reklamní předměty vždy dorazily ve správném provedení správnému příjemci.

15 mil.

Ročně zkompletujeme až 15 milionů zásilek.

Provádíme strojní i ruční kompletace.

V oboru máme dlouholeté zkušenosti.

Postaráme se o odeslání zásilek.

Připravujeme reklamní balíčky, soutěžní výhry, marketingové tiskoviny nebo vánoční firemní dárky pro vaše obchodní partnery. Poskytujeme vám jak dílčí součinnost, kdy nám dodáte vaše materiály ke kompletaci, tak i komplexní LetterShop na klíč. Zajistíme vám vše od reklamních předmětů včetně potisku přes jejich kompletaci až po rozeslání adresátům. Vše provádíme rychle, efektivně a levně.

Provádíme:

Kompletace tiskovin

Balení dárkových balíčků

Kompletace reklamních předmětů

Rozesílání připravených produktů

Automatické strojní foliování

Katalogy a časopisy balíme do čiré nebo barevné fólie na automatické lince s možností přikládání dalších tiskovin nebo reklamních předmětů. Foliování představuje rychlý a ekonomický způsob balení, který má minimální vliv na výslednou hmotnost zásilky, a tím i na cenu poštovného.

Automatické strojní obálkování

Výpisy, přehledy, upomínky, složenky nebo jiné dokumenty kompletujeme do obálek na našich automatických linkách. Dokážeme tak zpracovávat i velké objemy rychle a efektivně. Díky tomu šetříme čas, eliminujeme chybovost a odstraňujeme náročné ruční obálkování.

Ruční balení atypických zásilek

Co neumí stroje, zvládnou naše šikovné ruce. Balíčky a tvarově atypické zásilky kompletujeme ručně. A to i ve velkých objemech. Zásilky ručně balíme vždy s maximální péčí a důrazem na kontrolu dat a obsahu. Rádi na míru vašim zásilkám vyrobíme papírové obaly.

Rozesílání zásilek

Kompletované zásilky vám připravíme k vyzvednutí nebo zajistíme jejich rozeslání po České republice i do zahraničí. Zásilky rozesíláme Českou poštou a kurýrními službami. Zakázky s menším počtem lokálních adresátů doručíme vlastním rozvozem. Vaše reklamní kampaně navíc můžeme doplnit o efektivní e-mailing.

Chcete být více vidět?

Zavolejte nám!

Přejete si poslat svým obchodním partnerům dárek? Posíláte klientům reklamní vzorky? Nebo pořádáte soutěž? Zavolejte nám. Poradíme vám s přepravním obalem, postaráme se o kompletace dárkových a reklamních balíčků a zařídíme postupnou i okamžitou rozesílku po České republice i do zahraničí. Využijte LetterShop 5 P AGENCY Brno – Moravany.

Co všechno pro vás můžeme udělat?

Víme, jak vybrané cílové skupiny efektivně oslovit prostřednictvím elektronické komunikace nebo tištěným dopisem. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a využíváme nejmodernější technologie, díky kterým klientům pomáháme dosáhnout lepších výsledků.